حمل و نقل عمومی کیش

تاکسی

بدون گمان اصلی‌ترین وسیله‌ی نقلیه‌ی عمومی کیش، تاکسی است. تاکسی‌های رنگارنگی که در خیابان‌های این شهر مهم‌ترین نقش را در جابه‌جایی شهروندان و مسافران دارند. تاکسی‌های مذهب از خودروهای باکیفیتی ساختن شده‌اند و غالبا به رنگ‌های سفید و زرد پیدا می‌شوند.

تاکسی در کیش

به طور معمول، تاکسی‌های سفیدرنگ به عنوان تاکسی‌های تلفنی یا دربستی و تاکسی‌های زردرنگ به عنوان تاکسی‌های دست نویس استفاده می‌شوند.

تاکسی در کیش

شرکت‌های تاکسیرانی گوناگون و متعددی نیز در مذهب نرخ ویژه تور کیش مشغول به کار و جنبش هستند. به هر ترتیب در هر نقطه‌ای از جزیره و در هر موعد می‌توانید با گرد از مراکز تاکسیرانی تماس گرفته و تقاضا تاکسی کنید.

مینی بوس
دیگر وسیله‌ی نقلیه‌ی عمومی جزیره‌ی کیش، مینی‌بوس‌ها هستند. تا به امروز این سرویس حمل و نقل عمومی از دو خط مجزا در جزیره تشکیل شده است. خط یک مینی‌بوسرانی از ۱۳ ایستگاه و خط دو مینی‌بوسرانی از ۴۲ ایستگاه بهره‌مند است.

مینی بوس در کیش

با این تعداد ایستگاه مینی‌بوس، نزدیک بیشتر مساحت و مکان‌های اصلی جزیره‌ی کیش پوشش داده شده است و در چهره احتیاج می‌توانید از این وسیله برای عبور و مرور خویش کاربرد کنید.

اجاره اتومبیل بدون راننده
آخرین باره اگرچه در زیرمجموعه‌ی حمل و نقل عمومی نرخ ویژه تور کیش  پیمان نمی‌گیرد اما به علت فراگیر شدن آن لازم به شناسایی است. با ترقی و توسعه‌ی جزیره‌ی کیش در سال‌های اخیر و همین‌طور تبدیل شدن به یکتا از قطب‌های توریسم کشور، شرکت‌های متعددی در جزیره، اقدام به کرایه دادن خودروهای بدون راننده کرده‌اند.

اجاره اتومبیل در کیش

این شرکت‌ها با توجه به اشاعه روزافزون فعالیت‌های خود، با ارائه‌ی انواع خودروها در طیف‌های قیمتی متنوع، مشتریان و علاقه‌مندان زیادی، اعم از شهروندان و گردشگران، پیدا کرده‌اند. فقط به یاد داشته باشید که اگر مایل به اجاره‌ی خودرو در جزیره‌ی کیش بودید، به دلیل شرایط جوی، کیفیت اتومبیل را، مخصوصا از لحاظ سیستم سرمایشی، در عقیده بگیرید.