رزرو هتل ترنج کیش

هتل ترنج نخستین هتل دریایی مملکت است هتلی بی همانند و بی همتا در موقعیتی متمایز که اقامتی متفاوت را برای مسافران مذهب رقم میرند. هتل ترنج با دو فاز دریایی و ساحلی در شمال غربی جزیره دارد. در فاز دریایی درست بر روی آب قرار می‌گیرید. در جایی که آب‌های آزاد خلیج فارس شما را احاطه می‌کند.

اینجا در سوئیت‌هایی استراحت می‌کنید که ضمن داشتن همه امکانات خوب و مدرن با یک پنجره شیشه‌ای شما را به عمق دریا و زیبایی‌هایش وصل می‌کند. از این کف شیشه‌ای می‌توانید گیاهان دریایی و آبزیانی که در حال جنب و جوش هستند را ببینید.

تمام فضاها و سوئیت‌های هتل به گونه‌ای ساحل هم پیمان گرفته‌اند الی طرح بته‌جقه، نقش اصیل ایرانی را به نمایش بگذارند. کل این مکان‌ها توسط اسکله چوبی به هم وصل شده‌اند. هتل ترنج غیر از سوئیت‌ها واحدهای اقامتی دیگری نیز دارد از دسته سوئیت فلت، یک خوابه رویال و یک خوابه vip که به همه امکانات خوب و مدرن مجهز شده‌اند لغایت بهترین و ماندگارترین اقامت‌ها را به شما هدیه دهند. هتل ترنج یک لابی زیاد قشنگ و لوکس دارد که با چیدمانی زیاد شیک و نورپردازی قشنگ فضایی پسندیده برای گپ‌های دوستانه و فامیلی است.

این کف شیشه‌ای را علاوه بر اینجا در رستوران کبیر خورشید هتل نیز دارید. در این رستوران هم‌زمان با صرف غذاهای لذیذ می‌توانید از تماشای ماهی‌ها لذت ببرید.

هتل ترنج رستوران‌های دیگری هم دارد که هر کدام خاصیت و زیبایی خاص خویش را دارند از دسته رستوران تاج که با خوش طعم ترین غذاها و زیباترین مناظر بر روی آبی بی رزرو تور کیش منتهی خلیج قرار گرفته است. به جرئت می‌توان گفت زیباترین غروب‌های عمرتان را در اینجا خواهید داشت.

در فاز ساحلی هتل ترنج یک کافی شاپ سنتی هستی دارد که از آن به عنوان لمکده ساحلی یاد می‌شود. تخت‌های چوبی قشنگ ساحل کناره با چایی خوش عطر و گونه ها قلیان تمام سرویسی است که در این کافی شاپ به شما ارائه می‌شود.

کافه گلف یک فضای پذیرایی سایر در فاز دریایی است که ضمن اینکه یک کافی شاپ است غذاهای فرنگی نیز ارائه می‌کند.

علاوه بر این در فاز ساحلی می‌توانید مهمان فضاهای پذیرایی دیگری نیز باشید. همانند رستوران ساحلی که ناهار و شام را به صورت بوفه ارائه می‌کند و کافی شاپ ساحلی که آب میوه و پیتزا و گونه ها دم‌نوش‌ها را دارد.

هتل ترنج کل امکانات خوب را دارد از دسته عکاسی که خاطرات خوشتان از اقامت در هتل ترنج را ثبت و ماندگار می‌کند و خودروهای اجاره‌ای که گشت در ساحل و جزیره را راحت می‌کند و نیز اتاق بازی با میز بیلیارد و فوتبال دستی که به لحظاتتان رنگ هیجان می‌بخشند. کانتر گردشگری، خدمات لاندری و اورژانس از دیگر خدمات هتل ترنج است که کل آسایش کامل شما را در اینجا تضمین می‌کنند.

در هتل ترنج خدمات رایگان زیادی دارید از جمله قیمت تور کیش منزل کودک، صبحانه بوفه، مینی بار، اینترنت، سرویس یومیه به مراکز خرید و والیبال ساحلی و سالن بدن‌سازی.

دلایل برگزیدن هتل:

هتل دریایی ترنج حائز سوئیت هایی مجهز است که با قرار گیری به روی دریا و برخورداری از امکانات اخص پذیرای مهمانان است. همچنین تنوع در تعداد رستوران ها و چشم انداز زیبا از دلائل انتخاب این هتل است.