قیمت سوغات کیش

کیش در سالهای اخیر یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری می باشد که مسافران علاوه بر استفاده از جاذبه های گردشگری مانند تفریحات آبی و دیدنی های منحصر به فرد به فکر تهیه سوغاتی برای دوستان و آشنایان خود نیز می باشند . با وجود مراکز خرید بیشمار و محصولات فراوان انتخاب سوغاتی کمی سخت می باشد ما در این مطلب سوغات کیش را به گردشگران تور کیش معرفی می کنیم تابهترین انتخاب را داشته باشند. سوغات معروف کیش چیست؟

شکلات کیش

حتما در سفر به کیش به شکلات فروشی های آن هم بروید قیمت تور کیش چرا که انواع شکلات ها با طعم های مختلف و برند های معروف دنیا در کیش پیدا می شود. برندهایی از جمله کلاسنو، لینت، نوتلا، نستله، نسکوئیک، الیت، اتی، فراگاتا، پیاستن، کاوندیش، تسیر، هلما، ایگل پریمیوم، گیلیان تهیه شکلات به عنوان سوغاتی برای هر سنی مناسب می باشد.هر چند که قهوه جزو محصولات جزیره کیش نمی باشد اما چون واردات آن از طریق منطقه آزاد کیش انجام می شود . انواع قهوه ها و محصولات مرتبط با قهوه از برند های معروف دنیا وارد می شوند و شما می توانید بسته به ذائقه خود انواع قهوه، کاپوچینو ،نسکافه، کافی میکس ،اسپرسو، قهوه ی سبز، قهوه ترک را از مراکز خرید کیش تهیه کنید.

 

ماهی و میگو کیش

غذای دریایی در کیش طرفداران فراوانی دارد. می توانید برای آشنایان خود ماهی و میگو از دل خلیج فارس که منبع غنی از ماهی و میگو است و قیمت مناسبی دارد ،تهیه کنید. ماهی و میگو جزو سوغاتی های استان هرمزگان و بندر عباس نیز می باشد. برای حمل و نقل نیز باید از بسته بندی های وکیوم شده استفاده کنید .معروف ترین ماهی های جزیره ماهی تن، سنگسر، ساردین، هامور، سرخو، میش ماهی و مقوا می باشند.

 

پوشاک کیش

به دلیل اینکه کیش منطقه ای آزاد است انواع پوشاک با کیفیت رزرو تور کیش  بالا از سراسر دنیا به این جزیره وارد می شوند و قیمت مناسبی دارند . انتخاب پوشاک به عنوان سوغاتی برای گردشگرانی که می خواهند سوغات با کیفیت ، شیک و مقرون به صرفه ای بخرند مناسب است . در جزیره کیش مراکز خرید و پاساژهای فراوان و لوکسی وجود دارد که انواع برندهای بین المللی در آن وجود دارد.

 

خرما کیش

به طور حتم همه می دانیم که یکی از سوغاتی های معروف جنوب کشور تور کیش خرما است که این محصول و فرآورده های آن به دنیا صادر می شود.و یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب سوغاتی می باشد . کیش با نخلستان های فراوان و خرماهای با کیفیت و درجه یک از بهترین سوغاتی های این جزیره به شمار می رود. در بازار های کیش خارک، رطب، خرمای خشک و خرمای معمولی و همچنین فراورده های آن چیپس خرما، عسل خرما، شیره‌ی خرما و … وجود دارد. خرما یک غذای کامل با انواع ویتامین های C ,E ,B ,A می باشد و همچنین دارای فسفر، منیزیم، کلسیم، آهن و یداست.